Fairway Solitaire

86.7%

Přidat do oblíbených | Zobrazit herní statistiky | Recenze hráčů (0)

O online hře Fairway Solitaire

Ovládání hry

Klikáním na otočené karty je přesunete na balíček dole.

Statitika
Počet sdílení: Hodnocení: 2 Počet spuštění: Počet spuštění:2810525 Doba hraní: Průměrna doba hry: 0 minut

Tato hra v principu vychází z pravidel tří věžového solitéru. Je však zasazena do golfového prostředí, kde postupně procházíte 9 jamek a na každé jamce jsou karty jinak seřazeny.

Na odkládací pole můžete položit karty vždy tak, že jsou o číslo větší nebo menší než karta, která tam právě leží. Například na pětku můžete položit šestku nebo čtverku. Na Eso můžete položit krále nebo dvojku. Nezáleží přitom na barvě karty.

Pokud nemůžete odložit žádnou kartu, pak musíte kliknout na balíček, odkud se nějaká karta vyloží a na ní můžete skládat další. Jakmile dojdou karty v balíčku, tak je hra u konce.

Cílem je aby na konci hry zůstalo na stole co nejméně karet. Zbývající počet karet se zapíše do score karty a postupujete na další jamku. Jakmile projdete všechny jamky na daném hřišti, tak se skóre sečte.

Pokud budete mít nahráno pod par, tak se odemkne další hřiště a vy můžete pokračovat ve hře. Pokud ne, tak si musíte zahrát na tom samém hřišti a snažit se dosáhnout paru.

Ve hře je celkem 9 hřišť a každé má minimálně 3 jamky. Každé další kolo je vždy těžší než předchozí. Dokážete dohrát všechny jamky až do konce?

Další informace naleznete v článku: Tří věžový solitaire

Komentáře

www.solitaire-online.cz/fairway-solitaire