Solitare karty zdarma

(Náš výběr)
Obrázek hry Tri towers solitare

Tri towers solitare

Hodnocení: 7 Počet spuštění:369834

Cílem této hry je odkrýt tři hrady schované za hracími kartami. Hra je založena na principu tří věžového solitéru, kde se musí odstranit všechny karty z hracího pole postupným odkládáním do balíčku.

89.1%
Obrázek hry Fairway Solitaire

Fairway Solitaire

Hodnocení: 2 Počet spuštění:1984284

Tato hra v principu vychází z pravidel tří věžového solitéru. Je však zasazena do golfového prostředí, kde postupně procházíte 9 jamek a na každé jamce jsou karty jinak seřazeny.

87.5%
Obrázek hry Yukon Solitaire

Yukon Solitaire

Hodnocení: 0 Počet spuštění:248728

Online hra Yukon Solitaire vychází z principů klasického solitairu, kde musíte poskládat 4 balíčky karet stejné barvy avšak zde neexistuje balíček a všechny karty jsou rozdány na herním plátnu.

85.2%
Obrázek hry Eliminator Solitaire

Eliminator Solitaire

Hodnocení: 0 Počet spuštění:12904

Ve hře Eliminator Solitaire máte za úkol odstranit všechny karty z hracího pole. Nejprve položíte na odkládací pole jakoukoli první kartu a na ní pak pokládáte další vždy tak, že je o hodnotu vyšší nebo nižší.

85.1%
Obrázek hry Spider solitaire

Spider solitaire

Hodnocení: 7 Počet spuštění:2765359

Spider solitaire je klasický jednobarevný Pasiáns v pavoučí verzi, kde jde o to odstranit všechny karty ze stolu. To uděláte tak, že vytvoříte kompletní sloupec karet od krále až po eso.

79.5%
Obrázek hry Solitaire

Solitaire

Hodnocení: 14 Počet spuštění:6202866

Solitaire je klasická hra, kterou všichni znají z windows. Jedná se v podstatě o Pásians ve verzi Klondike kde se z balíčku otáčí vždy jen jedna karta. Cílem je seřadit všechny karty od esa po krále na 4 hromádky.

74.6%
Obrázek hry Freecell Solitaire

Freecell Solitaire

Hodnocení: 3 Počet spuštění:42930

Ve hře Freecell Solitaire musíte vytvořit 4 hromádky karet seřazené od esa až po krále. Všechny karty jsou na stole lícem vzhůru a rozdělené do osmi sloupců. Dokážete je seřadit?

73.8%

Solitare karty zdarma

V kategorii Solitare karty zdarma aktuálně najdete 7 her a na dalších se pracuje :-).

Jsme i na Facebooku