Obrázek hry Yukon Solitaire

Yukon Solitaire

Hodnocení: 0 Počet spuštění:62093

Online hra Yukon Solitaire vychází z principů klasického solitairu, kde musíte poskládat 4 balíčky karet stejné barvy avšak zde neexistuje balíček a všechny karty jsou rozdány na herním plátnu.

89.2%
Obrázek hry Fairway Solitaire

Fairway Solitaire

Hodnocení: 2 Počet spuštění:1029587

Tato hra v principu vychází z pravidel tří věžového solitéru. Je však zasazena do golfového prostředí, kde postupně procházíte 9 jamek a na každé jamce jsou karty jinak seřazeny.

87%
Obrázek hry Calculation Solitaire

Calculation Solitaire

Hodnocení: 11 Počet spuštění:1360576

Tato online hra v sobě obsahuje různé varianty hry solitaire. Najdete v ní klasický solitaire, solitaire na 3 karty, s omezeným přetáčením balíčku. Spider solitaire, jedno, dvou i čtyřbarevné varianty a další speciály.

85.6%
Obrázek hry Eliminator Solitaire

Eliminator Solitaire

Hodnocení: 0 Počet spuštění:5746

Ve hře Eliminator Solitaire máte za úkol odstranit všechny karty z hracího pole. Nejprve položíte na odkládací pole jakoukoli první kartu a na ní pak pokládáte další vždy tak, že je o hodnotu vyšší nebo nižší.

85.4%
Obrázek hry King of Solitaire

King of Solitaire

Hodnocení: 1 Počet spuštění:35760

Hra King of Solitaire je principiálně založená na tří věžovém solitéru, kde jde o to odstranit z hracího pole všechny karty. V této hře však nejsou karty seřazeny pouze jen do tří věží ale do nejrůznějších tvarů.

84.1%

Speciály

V kategorii Speciály aktuálně najdete 5 her a na dalších se pracuje :-).

Jsme i na Facebooku