Obrázek hry Yukon Solitaire

Yukon Solitaire

Hodnocení: 0 Počet spuštění:369495

Online hra Yukon Solitaire vychází z principů klasického solitairu, kde musíte poskládat 4 balíčky karet stejné barvy avšak zde neexistuje balíček a všechny karty jsou rozdány na herním plátnu.

84.6%
Obrázek hry Eliminator Solitaire

Eliminator Solitaire

Hodnocení: 0 Počet spuštění:16738

Ve hře Eliminator Solitaire máte za úkol odstranit všechny karty z hracího pole. Nejprve položíte na odkládací pole jakoukoli první kartu a na ní pak pokládáte další vždy tak, že je o hodnotu vyšší nebo nižší.

82.6%
Obrázek hry Calculation Solitaire

Calculation Solitaire

Hodnocení: 11 Počet spuštění:1392641

Tato online hra v sobě obsahuje různé varianty hry solitaire. Najdete v ní klasický solitaire, solitaire na 3 karty, s omezeným přetáčením balíčku. Spider solitaire, jedno, dvou i čtyřbarevné varianty a další speciály.

82.7%
Obrázek hry King of Solitaire

King of Solitaire

Hodnocení: 1 Počet spuštění:133050

Hra King of Solitaire je principiálně založená na tří věžovém solitéru, kde jde o to odstranit z hracího pole všechny karty. V této hře však nejsou karty seřazeny pouze jen do tří věží ale do nejrůznějších tvarů.

83.9%
Obrázek hry Fairway Solitaire

Fairway Solitaire

Hodnocení: 2 Počet spuštění:2815617

Tato hra v principu vychází z pravidel tří věžového solitéru. Je však zasazena do golfového prostředí, kde postupně procházíte 9 jamek a na každé jamce jsou karty jinak seřazeny.

86.6%

Speciály

V kategorii Speciály aktuálně najdete 5 her a na dalších se pracuje :-).

Jsme i na Facebooku